پنج‌شنبه, 9 تير 1401
عنوان : تدابیر شهرداری سی سخت جهت روز طبیعت
زير عنوان : ۱۳فروردین
کد خبر : ۱۹۹۸
تاريخ :
 ۱۴۰۱/۰۱/۱۲ 
ساعت : ۲۱:۳۳:۴۲
منبع خبر : روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سی سخت

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱


به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سی سخت شهردار سی سخت ضمن  تبریک روز طبیعت، از تمهیدات لازم شهرداری سی سخت جهت رفاه شهروندان در این روز  خبر داد.
مهندس کیانوش صیادی بابیان اینکه : نیروهای شهرداری در روز طبیعت آماده‌باش هستندتاخدمات لازم را ارائه دهندگفت: با توجه به اینکه منطقه گردشگری دشتک سی سخت مقصد اغلب همشهریان جهت گذراندن روز ۱۳فروردین می باشد، اقدامات شهرداری سی سخت را جهت رفاه حال شهروندان دراین روز به شرح زیر اعلام نمود ،نصب تعدادی سرویس بهداشتی ،استقرار  تانکر آب جهت تٲمین آب آشامیدنی،آبپاشی مسیر خاکی در دونوبت صبح و عصر،توزیع کیسه زباله و...

کیانوش صیادی درادامه با بیان این مطلب که اُنس با طبیعت، همواره در قاموس ایرانیان جایگاه ویژه ای داشته است. تعامل در کمال و جمال الهی را اصلی ترین نتیجه و ثمره انس با طبیعت دانست،وگفت:تلاش کنیم با دیدبانی طبیعت، این میراث گرانبها را بدون آلودگی و تخریب به نسل‌های آتی و فرزندانمان حفظ نماییم.

ایشان با بیان این مطلب که واحد خدمات شهرداری آمادگی کامل جهت جمع‌آوری کیسه زباله هایی که در این منطقه رها سازی شده اند را دارد ،از شهروندان خواست 
 در این روز برای جلوگیری از ریختن زباله در طبیعت که منجر به آلودگی محیط زیست همچنین محوطه شهر زیبای سی سخت می‌ شود،رعایت نکات لازم را مد نظر قرار دهند،حتماً کیسه زباله جهت جمع آوری زباله‌ها در پایان روز همراه خود داشته باشند و از رها کردن ، ریختن زباله و آسیب به طبیعت خودداری تا طبیعت همیشه زنده، شاداب و پایدار بماند.
ایشان در پایان گفت باتوجه به آسیب رها سازی ماهی های قرمز سفره هفت سین در چشمه  ها ورودخانه ها،شهرداری جهت جلوگیری از این امر و در راستای صیانت ازمحیطزیست،حوضچه میدان وحدت(خروجی) را جهت این امر آماده سازی  واختصاص داده که شهروندان محترم میتوانند  ماهی های سفرهٔ هفت سین ،را دراین محل رهاسازی نمایند.


تعداد بازدید : 341

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0