چهارشنبه, 9 مهر 1399
رو عنوان : فرماندهی انتظامی شهرستان دنا
عنوان : دیدار صمیمی شهردار و اعضای شورای شهر سی سخت با فرماندهی انتظامی شهرستان دنا
زير عنوان : دکترعلی فردشهردار سی سخت
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ 
ساعت : ۱۸:۴۲:۱
منبع خبر : روابط عمومی شهرداری سی سخت

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سی سخت *دکترعلی فرد شهردار واعضای شورای اسلامی شهر سی سخت*  ظهر امروز در دیدار صمیمی با *سرهنگ گودرز رستمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دنا* از تلاش های ایشان و مجموعه انتظامی در موضوع مقابله با شیوع ویروس کرونا(کووید۱۹) قدردانی کردند.
🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
 علی فرد شهردار سی سخت،هدف از این دیدار را تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی مجموعه پرسنل انتظامی شهرستان بالاخص مدیریت مٶثر فرماندهی شهرستان همچنین  تعامل و همکاری،با ستاد مقابله با کرونا در شهر سی سخت عنوان وافزود: آرامش و امنیت شهروندان در سایه کوشش شبانه روزی نیروی انتظامی محقق شده و باید قدردان این زحمات باشیم. در ادامه شهردار سی سخت خواستار تعامل بیشتر نیروی انتظامی و مجموعه مدیریت شهری جهت ارتقاء امنیت شهری شد.
در ادامه این،دیدار سرهنگ گودرز رستمی فرماندهی انتظامی شهرستان دنا ضمن تشکر از حضور شهردار و اعضای شورای شهر،یکی از مهمترین اهداف نیروی انتظامی را تٲمین امنیت و آرامش مردم عنوان نمود و افزودنیروی انتظامی در *جهت تٲمین امنیت مردم* باکسی تعارف ندارد.
در پایان این  دیدار به پاس تقدیر از تلاشهای فرماندهی انتظامی ، لوح سپاسی  به سرهنگ رستمی اهدا گردید.بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0