چهارشنبه, 9 مهر 1399
رو عنوان : دکتر علی فرد شهردار سی سخت
عنوان : فعالیت های شهرداری سی سخت در خصوص مبارزه با شیوع ویروس كرونا
زير عنوان : کرونا را شکست می دهیم
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ 
ساعت : ۱۱:۴۱:۲۷
منبع خبر : روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سی سخت

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

با توجه به نشر ویروس کرونا در تعدادی از استانهای کشور و به ابتلای تعدادی از هموطنان،و اعلام آماده باش عمومی جهت مقابله با نشر این ویروس شهرداری نیز به تبع با دستور شهردار سی سخت در اولین گام در جهت هماهنگی با دستگاههای ذیربط در تاریخ شنبه10/12/98 اقدام به تشکیل جلسه ای جهت هماهنگی در محل دفتر شهردار وبا دعوت از دادستان محترم شهرستان،فرماندهی محترم سپاه ناحیه دنا،مدیریت بهداشت و درمان شهرستان،شورای اسلامی شهر سی سخت نمود.

در گام دوم و به پیوست جلسه با مسئولان،کمیته پاکسازی در شهرداری سی سخت تشکیل وهماهنگی  امور مربوط به پاکسازی محیط شهری به این کمیته محول گردید.

کمیته پاکسازی با توجه به وظایف محوله با  تشکیل جلسات متعدد و انجام هماهنگی های لازم به شبکه بهداشت و نیروهای خودجوش مردمی در( قالب ستاد مردمی شهر سی سخت)  ونیز با اعلام آمادگی تعدادی از نیروهای خود جوش مردمی  اقدام به ضد غفونی و پاکسازی سطح معابر شهری و اماکن عمومی در طی دوروز متوالی(مورخ 10و11اسفند ) نمود.

 در ادامه عملیات پاکسازی بنا به جلسه مورخ 10/12/98 باتوجه  به درخواست شهردار و هماهنگی فرماندهی سپاه ناحیه دنا در تاریخ دوشنبه 12/12/98سپاه فتح استان در قالب گروهان جنگ نوین و رفع آلودگی  اقدام به محلول پاشی اماکن عمومی و معابر سطح شهرنمود.

 

گزارش تصویری از فعالیت های مجموعه های شهرداری سی سخت در مبارزه با ویروس کرونا

 

 بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0